تعرفه ها ، قیمت و هزینه ساخت تبلیغات تلویزیونی، پخش تیزر تلویزیونی و پیام بازرگانی صدا و سیما و تعرفه تولید فیلم های صنعتی و تبلیغاتی

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

مدت زمان ساخت تیزر : استاندارد حرفه ای ساخت تیزر 9 روز - حداقل زمان ساخت تیزر 4 روز
هزینه ساخت تیزر : 15.000.000 تومان
زمان تیزر تبلیغاتی : 15 الی 60 ثانیه

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی شرایط و جزئیات ساخت تیزر تبلیغاتی :

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک معمولا برای اهداف تبلیغاتی خبری و اطلاع رسانی استفاده می شود، همچنین می توان از این نوع تیزر تبلیغاتی برای معرفی شرکتها، موسسات و آموزشگاه های کوچک استفاده کرد.

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک معمولا به دو سبک متفاوت امکان پذیر است:
ساخت تیزر ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک دو بعدی یا فلت موشن
ساخت تیزر ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک سه بعدی که به انیمیشن های سه بعدی شباهت دارد

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک معمولا برای برنامه های تبلیغاتی کوتاه مدت مناسب است و تکرار پخش و استفاده بلند مدت به دلیل جزئیات بصری کم این نوع تیزر، پیشنهاد نمی شود.
کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی در ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک از گوینده های حرفه ای با صدای آشنا بهره می برد و تمامی ضوابط پخش تلویزیونی صدا و سیما را اعمال می کند.

 

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی كلاس B

مدت زمان ساخت تیزر : استاندارد حرفه ای ساخت تیزر 22 روز - حداقل زمان ساخت تیزر 18 روز
هزینه ساخت تیزر : 32.000.000 تومان
زمان تیزر تبلیغاتی : 15 الی 90 ثانیه

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی شرایط و جزئیات ساخت تیزر تبلیغاتی :

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی تیزر های تبلیغاتی کلاس B برای شرکتهای متوسط و کوچک که می خواهند برای اولین بار در تبلیغات تلویزیونی صدا و سیما حضور یابند بسیار مناسب است.
قیمت مناسب با حداقل کیفیت مناسب برای حضور در تبلیغات تلویزنی از مزایای این نوع تیزر تبلیغاتی می باشد، این نوع تیزر تبلیغاتی می تواند با سبک تیزر انیمیشنی یا تیزر رئال (تصویربرداری از بازیگر و لوکیشن واقعی) ساخته شود.

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی تیزر تبلیغاتی کلاس B با استفاده از گوینده حرفه ای با صدای آشنا و با استفاده از تیم تولید حرفه ای کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی تولید می شود، در ساخت تیزر از تجهیزات تصویر برداری مناسب نظیر دوربین های Full HD و 4K استفاده می شود.
تیزر تبلیغاتی با استفاده از فیلم نامه نویس، کارگردان و عوامل تولید مناسب و با رعایت ضوابط ساخت تیزر صدا و سیما تولید می شود.

 

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی كلاس A

مدت زمان ساخت تیزر : استاندارد حرفه ای ساخت تیزر 38 روز - حداقل زمان ساخت تیزر 26 روز
هزینه ساخت تیزر : 48.000.000 تومان
زمان تیزر تبلیغاتی : 15 الی 90 ثانیه

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی شرایط و جزئیات ساخت تیزر تبلیغاتی :

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی زمانی که شما نگاهی به هزینه های بالای پخش تیزر تبلیغاتی صدا و سیما می اندازید، به این فکر می افتید که نتیجه گرفتن حداکثری از تبلیغات تلویزیونی با هزینه های چند صد میلیونی پخش، با یک تیزر تبلیغاتی معمولی میسر نیست، به همین سبب کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی شرایط مناسبی برای تولید تیزر های تبلیغاتی درجه یک ایجاد کرده تا مشتریان بتوانند با خیال راحت برنامه ریزی تبلیغات تلویزیونی خود را در بستری امن انجام دهند.

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی تیزر تبلیغاتی کلاس A یک تیزر کامل و استاندارد برای تضمین موفقیت تبلیغات تلویزیونی شماست، همچنین ساخت تیزر می تواند به صورت یک تیزر تبلیغاتی بلند و یا چند تیزر کوتاه انجام شود و تمام نیازهای تبلیغاتی شما را یکجا برآورده کند.
ساخت تیزر می تواند به صورت تیزر انیمیشن سه بعدی درجه یک یا تیزر تبلیغاتی رئال انجام شود، همچنین ساخت این تیزرها می تواند به صورت رئال - انیمیشن یا تلفیقی انجام شود.

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی ساخت تیزر با استفاده از دوربین های Full HD و 4k و با استفاده از عوامل تولید تیزر کاملا حرفه ای انجام می شود، همچنین در فرآیند ساخت تیزر از کانسپت آرتیست حرفه ای به همراه طراحی استوری بورد و انیماتیک مناسب بهره برده می شود.

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی این نوع تیزر تبلیغاتی با رعایت کامل قوانین و مقررات پخش تلویزیونی طراحی و ساخته می شود، کانون اندیشه پارسی به بیشتر شرکتهایی که برای اولین بار قصد حضور در تبلیغات تلویزیونی صداوسیما را دارند، ساخت این نوع تیزر را پیشنهاد می کند چرا که در عین حال که تعرفه ساخت متوسطی دارد، بسیار کاربردی و از جهت تبلیغاتی انعطاف پذیر است.

 

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی كلاس A+ ( تیزر تبلیغاتی فاخر )

مدت زمان ساخت تیزر : استاندارد حرفه ای ساخت تیزر 45 روز - حداقل زمان ساخت تیزر 38 روز
هزینه ساخت تیزر : 75.000.000 تومان
زمان تیزر تبلیغاتی : 15 الی 90 ثانیه

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی شرایط و جزئیات ساخت تیزر تبلیغاتی :

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی یک مدیر باهوش می داند که خاص و متمایز بودن در نظر مشتریان چقدر ارزش تجاری دارد، منحصربفرد بودن در چشم مشتریان صرفا با تولید یک یا چند محصول عالی نمی تواند دائمی باشد، مشتری نیاز دارد تا قدرت و خلاقیت یک شرکت را در همه ی رفتار های آن مجموعه مشاهده کند.
تیزر های تبلیغاتی فاخر با ایده های منحصربفرد و انحصاری ساخته می شوند، و برای شرکت هایی مناسب هستند که کیفیت تیزر تبلیغاتی گزینه ی اول آنهاست، ایده های تبلیغاتی ای که می تواند راه میانبری برای حضور حداکثری محصولات شما در سبد خرید مردم باشد.

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی ساخت تیزر تبلیغاتی کلاس A+ می تواند به سبک انیمیشن یا رئال و یا تیزر تبلیغاتی تلفیقی انجام شود، در ساخت تیزر از حداکثر امکانات موجود در کشور از قبیل دوربین های سینمایی سطح بالا و بهترین تیم های ایده پردازی بهره برده می شود.
در فرآیند ساخت تیزر در چند مرحله کنترل کیفیت انجام می شود تا هیچ نکته ای در تیزر جا نیافتد، ساخت تیزر تبلیغاتی فاخر با کیفیت درجه یک بین المللی انجام می شود و مشتری در تمامی مراحل ساخت تیزر می تواند نظارت دقیقی روی جزئیات سفارش خود داشته باشد.

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی این نوع تیزر تبلیغاتی معمولا در بازه زمانی 30 الی 45 ثانیه تولید می شود و کلیه ضوابط پخش تلویزیونی و پتانسیل های ممکن در آنها در نظر گرفته می شود.
کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی به پشتوانه تیم قدرتمند تولید تیزر خود، افتخار دارد یکی از معدود شرکتهای تبلیغاتی ایران باشد که توانایی تولید این نوع تیزر تبلیغاتی را دارد و خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی کلاس A+ را به مشتریان ارائه می دهد.

تعرفه ساخت فیلم­ صنعتی ـ فیلم مستند تبلیغاتی كلاس A

زمان ساخت فیلم مستند تبلیغاتی : استاندارد حرفه ای ساخت مستند 25 روز - حداقل زمان ساخت فیلم 18 روز
تعرفه ساخت فیلم مستند صنعتی : 48.000.000 تومان
زمان فیلم صنعتی : 2 الی 9 دقیقه

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی شرایط ساخت فیلم تبلیغاتی صنعتی یا فیلم شرکتی :

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی ساخت فیلم صنعتی کلاس A برای شرکتها و کارخانه جات متوسط و کوچک مناسب است، یک فیلم صنعتی یا فیلم شرکتی کوتاه با مضمون مناسب می تواند معرف خوبی برای محصولات و خدمات یک شرکت در ارتباطات تجاری باشد.
نمایش امکانات و توانایی های یک شرکت در یک فیلم مستند کوتاه می تواند تاثیر تبلیغاتی بسیار بالایی روی مشتریان داشته باشد.

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی ساخت فیلم مستند صنعتی یا فیلم شرکتی کلاس A با استفاده از تجهیزات تصویربرداری، نورپردازی و تجیزات حرکت متنوعی انجام می شود و طراحی سناریو برای هر شرکت همیشه منحصر به فرد و خاص آن شرکت خواهد بود.
فیلم های صنعتی کلاس B  با استفاده از دوربین های Full HD و 4K در یک روز کاری تصویربرداری می شوند و کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی در ساخت این فیلم های تبلیغاتی از صدای گویندگان معتبر و به نام کشور استفاده می نماید.

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی در ساخت فیلم صنعتی از موزیک آرشیوی استفاده می شود و معمولا حداقل یک تیزر تبلیغاتی یا تیزر صنعتی هم به عنوان مکمل در کنار فیلم تبلیغاتی به مشتری تحویل داده می شود.

 

تعرفه ساخت فیلم صنعتی ـ فیلم مستند تبلیغاتی كلاس A+

زمان ساخت فیلم مستند تبلیغاتی : استاندارد حرفه ای ساخت مستند 45 روز - حداقل زمان ساخت فیلم 38 روز
تعرفه ساخت فیلم مستند صنعتی : 85.000.000 تومان
زمان فیلم صنعتی : 2 الی 15 دقیقه

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی شرایط ساخت فیلم تبلیغاتی صنعتی یا فیلم شرکتی :

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی بدیهی ست که فیلم صنعتی یک شرکت تولیدی بزرگ باید با کیفیت و جزئیات بالاتری ساخته شود، فیلم صنعتی یا فیلم پرزنتیشن باید گویای عظمت امکانات و خدمات شرکت مربوطه بوده و با کیفیت تصویری بسیار بالا بیننده خود مجذوب کند.
فیلم صنعتی کلاس A+ یک فیلم صنعتی تمام عیار با رعایت بالاترین سطح پارامترهای حرفه ای هنری و تبلیغاتی است که با استفاده از کارگردانان رده یک تولید فیلم های مستند صنعتی و تبلیغاتی کشور ساخته می شود.

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی اینگونه فیلم های صنعتی معمولا در دو یا سه روز فیلمبرداری می شوند و برای تصویربرداری از دوربین های 4K یا دوربین های سینمایی سطح بالا استفاده می شود.
در ساخت فیلم صنعتی از یک یا چند گوینده حرفه ای با صدای آشنا استفاده شده و یا فیلم به صورت چند زبانه با دوبله انگلیسی، فرانسوی، عربی و یا سایر زبانهای درخواستی تولید می گردد. معمولا در این فیلم های تبلیغاتی علاوه بر تجهیزات معمول حرکتی، از کرین و پهباد نیزر استفاده می شود که استفاده از این تجهیزات وابسته به مکان فیلمبرداری متفاوت است.

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی بسته تبلیغاتی که در صورت سفارش ساخت فیلم صنعتی کلاس A+ به مشتری تحویل می شود به شرح زیر است:
فیلم صنعتی یک نسخه کامل از فیلم صنعتی ساخته شده روی DVD با منو طراحی شده انحصاری برای برند تجاری مربوطه
فیلم صنعتی چند نسخه دیجیتالی از فیلم صنعتی ساخته شده جهت کاربردهای متفاوت از قبیل وبسایت، نمایش در تلویزیون و ...
فیلم صنعتی دو تیزر تبلیغاتی و صنعتی با مضمون معرفی شرکت به صورت خلاصه (در بازه زمانی 30 الی 60 ثانیه)
فیلم صنعتی ساخت کلیپ تبلیغاتی کوتاه از محتوای فیلم صنعتی برای استفاده کاربردی در جلسات و نمایشگاه ها
فیلم صنعتی ساخت آرم استیشن و وله انحصاری برای برند و کارخانه برای استفاده در داخل فیلم
فیلم صنعتی ساخت پکیج کامل گرافیکی هویت سازمانی برند از قبیل تیتراژ، وله، حک آرم و زیرنویس برای فیلم تبلیغاتی

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی همچنین در ساخت فیلم صنعتی از جلوه های ویژه بصری جهت روتوش تصویری و بهبود ظاهر کارخانه یا فضاهای داخلی و خارجی شرکت نیز استفاده می شود و در صورت درخواست مشتری نسخه ی مناسب جهت پخش تلویزیونی نیز برای مشتری تولید خواهد شد.

مطالب پر بازدید سایت:

تعداد نمایش مندرجات : 18066430