کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی ما بزرگترین آژانس تبلیغاتی ایران نیستیم !
ما بیشترین امکانات و پرسنل اداری را در بین کانون های تبلیغاتی کشور نداریم !
با این حال اندیشه پارسی یکی از شناخته شده ترین مشاوران تبلیغاتی کشور است. تیم تحقیقاتی اندیشه پارسی، پس از سالها تلاش و تحقیق توانسته پروژه های تبلیغاتی شرکت های درخواست کننده را در چهار چوب علم روز گسترش دهد و هر روز نتایج بیشتری حاصل کند.

معتبرترین آژانس تبلیغاتی کشور توانستیم بسیاری از اموری را که به صورت سنتی و فردی انجام می شود، با ساختاری علمی و منظم مکانیزه کنیم و نتایج قابل اطمینان و قابل تکرار خلق کنیم. این امر چنین فرصتی مهیا کرد که بتوانیم با کمترین میزان هزینه و بدون خطای انسانی، بالاترین میزان بازده تجاری را برای مشتریانمان ایجاد کنیم.
و این وجهی است که اندیشه پارسی را از سایر شرکتهای تبلیغاتی کشور متمایز می کند.
در یک جمله " نتایج موفق قابل تکرار، قابل توسعه و قابل اطمینان "

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی اندیشه پارسی یک شرکت دانش محور است، به همین سبب نوع خدماتی که ما به مشتریانمان ارائه می دهیم، همیشه منحصر بفرد و غیر قابل مقایسه است.
به پشتوانه این توان، بدون شک و با اطمینان کامل می گوئیم : در حال حاضر هیچ آژانس تبلیغاتی دیگری نمی تواند نتیجه ای بیش از آنچه که ما برایتان مهیا می کنیم، میسر کند.

موفق ترین آژانس تبلیغاتی کشور اغوا نمی کنیم، فریب نمی دهیم، طمع نمی کنیم، در عین حال شفاف سازی می کنیم، آگاهی می دهیم و اغنا می کنیم.
ما به شرافت تجاری پایبند و معتقدیم، فرقی نمی کند شما با چه میزان بودجه یا توان مالی به اندیشه پارسی مراجعه کنید، ابتدا شرایط شما را می سنجیم، آنالیز می کنیم و نتیجه می گیریم و چنانچه امکان موفقیت میسر نباشد، صادقانه با شما در میان می گذاریم.

بزرگترین کانون تبلیغاتی کشور ما فعالیت و خدمات خود را بازاریابی نمی کنیم، اگرچه کاملا به متد های پیشرفته علم بازاریابی و اغوای مشتریان مسلط هستیم، لیکن به خاطر درآمد بیشتر، اعتبار چندین ساله ی خود را زیر سوال نمی بریم.

بهترین شرکت تبلیغاتی کشور پاسخ اعتماد مشتریانمان را با تمام فکر، اندیشه، خلاقیت، توان و تلاشمان می دهیم و پیشرفت خود را در گرو موفقیت مشتریانمان می دانیم، چرا که معتقدیم تمام اعتبار یک مشاور تبلیغاتی وابسته به نتایج واقعی و مستند مشتریان آن است.
و اینها دلایلی است که کانون اندیشه پارسی به عنوان یکی از خوشنام ترین و معتبرترین شرکت های تبلیغاتی کشور شناخته می شود.