کانون آگهی و تبلیغاتی اندیشــه پارســی

مجری پذیرش و پخش پیام های بازرگانی و تبلیغات تلویزیونی سازمان صدا و سیما

مدیر عامل : مهدی ده نمکی

لوگو تایپ کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی تلفیقی از کلمات اندیشه و پارسی است. واژگانی که در عین سادگی ژرفایی بس عمیق را در بر دارد. اندیشه {فکر و تدبیر و تامل، تصور و گمان و خیال، نظر و خاطر و پندار، استدلال و عقیده و سگال} مفهومی را بیان می کند که پیشرفت و توسعه را در بر دارد، چرا که در جهان کنونی حتی کوچکترین اعمال روزمره اگر با تفکر و برنامه ریزی انجام شوند به یقین به نتیجه ای بهتر می رسند. لوگو آژانس تبلیغاتی اندیشه پارسیپارسی کلمه ی دوم نام تجاری، بیانگر افتخار به هویت، ملیت، زبان گویش و فرهنگ غنی ایران زمین است. کشوری که در جهان از آن به عنوان سرزمین تمدن کهن یاد می گردد. زیرا که تمدن، فرهنگ و ادبیات ایران در هر لحظه از زمان سرآمد و افتخار خاورمیانه بوده است. ترکیب کلمات اندیشه پارسی بیانگر یک جمله است: "ما به سبک پارسی می اندیشیم و عمل می کنیم"
شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی با بیان این مقوله به عنوان پیش درآمد گفتار، مجالی نیاز است تا نشان تجاری اندیشه پارسی وصف شود. نشان تجاری شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی از دو حرف P و T کلمات Persian , Thought گرفته شده است. دلیل انتخاب این دو حرف انگلیسی برای بیان مطلب این است که با زبانی مشترک، بین ملل مختلف جهان ایدئولوژی و مکتب فکری خود را بیان کنیم و با افتخار به فرهنگ کهن پارسی و با به کارگیری علم روز، گامی نوین در جهت پیشبرد اهداف تبلیغاتی و برند سازی جهانی محصولات ایرانی برداریم. ترکیب به هم چسبیده ی T و P بیانگر این است که دو عضو این برند انفکاک ناپذیرند و همواره ما پارسی می اندیشیم و اندیشه ی ما پارسی است. در نشان تجاری شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی از ترکیب T و P شمایی شبیه نماد بی نهایت ∞ "Infinity" شکل گرفته است و این بیانگر این مطلب است که ژرفای خیال اندیشه پارسی حد و حصری ندارد و ما همیشه به نهایت موفقیت و بازدهی می اندیشیم. دایره ی محصور کننده ی لوگوی اندیشه پارسی نماد "Globe" است و بیانگر این مطلب است که ما از همه ی استاندارد های جهانی و علم روز تبلیغات بهره می جوئیم و با پارسی اندیشیدن، تبلیغات شایسته ای در خور فرهنگ و ملیت ایران انجام می دهیم و در صدد آنیم که مشتریان خود را در نهایت شایستگی و بلاغت به جهان معرفی کنیم.

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی گروهی خلاق به نام روتوماسیون در تیرماه 1382 شکل گرفت که مجموعه ای از هنرمندان فعال در زمینه انیمیشن و جلوه های بصری بودند. تخصص ایشان کار بر روی انیمیشن و جلوه های ویژه سینمایی بود. این گروه به صورت هنرمندان آزاد، پروژه های مختلفی را با استفاده از تکنیک های روز انیمیشن و جلوه های بصری شبیه سازی می کردند.
کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی گروهی دیگر به موازات گروه روتوماسیون مشغول فعالیت در زمینه مشاوره تبلیغاتی و تحقیقات بازار بودند و طراحی سیستم های پیشرفته فروش را انجام می دادند. در سال 1385 این دو گروه با یکدیگر ادغام شدند تا دست در دست هم و با کمک و یاری یکدیگر کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی را شکل دهند. در این کانون جمعی از هنرمندان و طراحان بازاریابی و سیاستهای بازار در کنار هم کار می کنند تا بتوانند به صورت منسجم و یکپارچه مشتریان خود را به موفقیت و هدف نهایی نزدیک کنند؛

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی

آژانس تبلیغاتی اندیشه پارسی اندیشـه پارسی کیست؟ و چگـونه است؟
گروهی متشـکل از فعالان عرصـه تبلیـغات و مارکتیـنگ با گرایشـات دانـش محـور و منـطق گـرا...
تجسـم و تلفیـقی از علم، هنـر، خلاقیـت، توان و انگیـزه های کمال گـرا...
الگـو می سازیم و توسـعه می دهیم، تا جایی که الگـوی ساختاری اندیشـه پارسی، منحصر بفـرد شود.
رویکرد و منـش ما با واقعیـات عجیـن شـده، پـس وهـم و خیال نمی فروشیم.
و آنچـه که ما را به این سـو می خـواند، چیـزی جـز منـطق، پیشـرفت و تکامل نیست.
به بیانی سـاده تر " ما هیـچ روش و الگـویی را دو بار تکـرار نمی کنیم و پیوسـته در حال توسـعه و تحـول آن هسـتیم "

آژانس تبلیغاتی اندیشه پارسی ما چــه می كنيم؟
این سئوالیسـت كه به دفعات از ما ‌ پرسـیده می شـود.
ما تحقیق می كنیم، ما می نویســـیم، ما ترســیم می كنیم، ما طراحی می كنیم، ما نقاشـــی می كنیم، ما عكـــس می گیریم، ما می ســـازیم، ما برنــــامه ریزی می كنیم، ما صـــحبت می كنیم و از همه مهم تر ما تجسم تخیلات ذهنی را به تصویر می كشیم.
اندیشـه پارسی یكی از طراحان اصلی کمپین های تبلیغاتی در ایران است كه عملكـردش شامل مشـاوره و برنامـه ریزی تبلیـغاتی، تولیـد تیـزر، فیلم صنعتی، طراحی کمپیـن های تبلیغاتی، مدیریت استراتژیک برنـد و ارائـه خدمات آنالیـز علمی - آماری تبلیـغات است.
استفاده از جــادوی انیمیشن و گرافیك و تلفیق هنرمندانه آن با فیلم نتایج خاصـی را حاصل می كند كه كمتر كسی از پذیرش آن سرباز می زند؛
تلفیق هنرمندانه تصویر و صدا آنچـنان بر قلب بیننـده حك می شود كه فراموش كردن آن به سادگی امكان پذیر نیست.
به عبارتی دیگر ما داســتانی ساده كه در عین حال پیچـیده است بیان می كنیم و آنچه را تصــــور می كنیم به تصویر می كشیم، مهم نیست كه سـاده باشد یا پیچــیده ، مهم سفری است كه ما در آن بیننده را به محیطی می كشیم كه او را به ســمت ایــــده های ما رهنـمون می كند.
این كاری اسـت كه ما انجام می دهیم...
•    دپارتمان مشـاوران: مشاوره و طراحی کمپین های تبلیغاتی هدفمند
•    دپارتمان رســــانه: پذیرش و پخش تبلیغات صدا و سیما
•    دپارتمان تولیـــــد: ساخت تیزر و فیلم تبلیغاتی
•    دپارتمان تحقیـقات: خدمات آنالیز و تجزیه و تحلیل تبلیغات تجاری (طراحی الگو های هوشمند تبلیغات تجاری)
•    دپارتمان آمــوزش: پذیرش و پرورش دانش پذیران و محققان علوم مارکتینگ، آمار، تبلیغات

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی ما بزرگترین آژانس تبلیغاتی ایران نیستیم !
ما بیشترین امکانات و پرسنل اداری را در بین کانون های تبلیغاتی کشور نداریم !
با این حال اندیشه پارسی یکی از شناخته شده ترین مشاوران تبلیغاتی کشور است. تیم تحقیقاتی اندیشه پارسی، پس از سالها تلاش و تحقیق توانسته پروژه های تبلیغاتی شرکت های درخواست کننده را در چهار چوب علم روز گسترش دهد و هر روز نتایج بیشتری حاصل کند.

معتبرترین آژانس تبلیغاتی کشور توانستیم بسیاری از اموری را که به صورت سنتی و فردی انجام می شود، با ساختاری علمی و منظم مکانیزه کنیم و نتایج قابل اطمینان و قابل تکرار خلق کنیم. این امر چنین فرصتی مهیا کرد که بتوانیم با کمترین میزان هزینه و بدون خطای انسانی، بالاترین میزان بازده تجاری را برای مشتریانمان ایجاد کنیم.
و این وجهی است که اندیشه پارسی را از سایر شرکتهای تبلیغاتی کشور متمایز می کند.
در یک جمله " نتایج موفق قابل تکرار، قابل توسعه و قابل اطمینان "

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی اندیشه پارسی یک شرکت دانش محور است، به همین سبب نوع خدماتی که ما به مشتریانمان ارائه می دهیم، همیشه منحصر بفرد و غیر قابل مقایسه است.
به پشتوانه این توان، بدون شک و با اطمینان کامل می گوئیم : در حال حاضر هیچ آژانس تبلیغاتی دیگری نمی تواند نتیجه ای بیش از آنچه که ما برایتان مهیا می کنیم، میسر کند.

موفق ترین آژانس تبلیغاتی کشور اغوا نمی کنیم، فریب نمی دهیم، طمع نمی کنیم، در عین حال شفاف سازی می کنیم، آگاهی می دهیم و اغنا می کنیم.
ما به شرافت تجاری پایبند و معتقدیم، فرقی نمی کند شما با چه میزان بودجه یا توان مالی به اندیشه پارسی مراجعه کنید، ابتدا شرایط شما را می سنجیم، آنالیز می کنیم و نتیجه می گیریم و چنانچه امکان موفقیت میسر نباشد، صادقانه با شما در میان می گذاریم.

بزرگترین کانون تبلیغاتی کشور ما فعالیت و خدمات خود را بازاریابی نمی کنیم، اگرچه کاملا به متد های پیشرفته علم بازاریابی و اغوای مشتریان مسلط هستیم، لیکن به خاطر درآمد بیشتر، اعتبار چندین ساله ی خود را زیر سوال نمی بریم.

بهترین شرکت تبلیغاتی کشور پاسخ اعتماد مشتریانمان را با تمام فکر، اندیشه، خلاقیت، توان و تلاشمان می دهیم و پیشرفت خود را در گرو موفقیت مشتریانمان می دانیم، چرا که معتقدیم تمام اعتبار یک مشاور تبلیغاتی وابسته به نتایج واقعی و مستند مشتریان آن است.
و اینها دلایلی است که کانون اندیشه پارسی به عنوان یکی از خوشنام ترین و معتبرترین شرکت های تبلیغاتی کشور شناخته می شود.

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی چرا کار می کنیم ؟ چرا تحقیق می کنیم؟ و رسالت و هدف ما از این تلاش چیست؟
پیچیده تر شدن شرایط کنونی بازار و فضای به شدت رقابتی موجود، بازاریابی و فروش یک محصول را با چالش های زیادی روبرو می کند.
اگر چه اغواگری جزئی از محتوای هر تبلیغی است، لیکن زمانی که اغواگری در تبلیغات مرجع قرار می گیرد، دامنه زمانی فروش هر محصول را محدود و مقطوع می کند، تجربیات و تحقیقات گسترده در بازار ایران، حاکی از آن است که تکنیک ها و سیستم های بازاریابی و فروش دهه 50 و 60 آمریکا دیگر پاسخگوی نیاز تولید کنندگان کشور نیست.
شرکت تبلیغاتی نیاز به مشتریان پایدار و پایبند، برای هر شرکتی اولویت اول محسوب می شود، بدست آوردن و حفظ چنین مشتریانی با بالا بردن کیفیت محصولات، خدمات پس از فروش مناسب و سامانه های ارتباط مداوم با مشتری میسر خواهد شد.
ارتباط سالم و پیوسته با مشتریان از طریق رسانه و سامانه های تبلیغاتی با یک واژه عجین شده است : " صداقت و ثبات در رفتار تبلیغاتی "
مجموعه تحقیقاتی و تبلیغاتی اندیشه پارسی بر آن است، با استفاده از علوم کاربردی بازاریابی، فروش و تبلیغات، ضمن اصلاح روند های معیوب مارکتینگ، شرایط لازم را برای رونق و ترویج برندهای با کیفیت ایرانی مهیا سازد.

اهداف و رسالت :

شرکت تبلیغاتی برگزاری کارگاههای تجربه عملی، در راستای افزایش سطح عمومی علم بازاریابی و تبلیغات.
شرکت تبلیغاتی برنامه ریزی طرح های تجمیعی برای شرکت های کوچک و همراستا، جهت ساختن برندهای جامع با سبد فروش کامل.
شرکت تبلیغاتی پیوند و توسعه ارتباط سرمایه گذار و سرمایه پذیر جهت بهبود عملیات تولید و توزیع،کاهش هزینه های تلف شده و افزایش رشد کیفی و کمی محصولات.
شرکت تبلیغاتی تحقیق و آماده سازی زیر ساخت های لازم جهت برند سازی شرکت های ایرانی در بازار بین المللی.
شرکت تبلیغاتی ترویج و طراحی برنامه های سازمانی برای توسعه گستره فروش محصولات و خدمات با کیفیت بومی و برند سازی داخلی.
شرکت تبلیغاتی برگزاری کار گروه های اجرایی برای توسعه ملی سیستم های نوین مارکتینگ.
شرکت تبلیغاتی اصلاح ساختاری سیستم های معیوب بازاریابی و فروش قدیمی و برقراری شرایط و امکانات لازم جهت آماده سازی تولید کنندگان داخلی برای ورود قدرتمند به بازار داخلی.
شرکت تبلیغاتی تحقیق و تلاش در جهت افزایش مفهومی، کیفیتی و تکنولوژیک پروژه های تبلیغاتی، سینمایی و تولیدات رسانه ای.

 • تیزر تبلیغاتی روغن موتور سینولکس
 • فیلم تبلیغاتی برلوخر آلمان
 • تیزر تبلیغاتی کفش آداک
 • فیلم تبلیغاتی شرکت آریا دانا
 • تیزر تبلیغاتی لوازم خانگی آدرین
 • تیزر تبلیغاتی آرزوم ترکیه
 • تیزر تبلیغاتی مروا
 • تیزر تبلیغاتی روغن موتور سینولکس
 • فیلم تبلیغاتی شرکت همپار
 • تیزر تبلیغاتی بالان صنعت
 • تیزر تبلیغاتی همپا
 • تیزر تبلیغاتی شرکت HMS
 • فیلم تبلیغاتی جهان
 • تیزر تبلیغاتی طوبی
 • تیزر تبلیغاتی ایران دوش
 • تیزر تبلیغاتی کانون توانا
 • فیلم تبلیغاتی کارگزاری بانک ملی ایران
 • تیزر تبلیغاتی مجلات رشد
 • تیزر تبلیغاتی خانه شناگران
 • تیزر تبلیغاتی هیوندای
 • تیزر تبلیغاتی مارشال
 • تیزر تبلیغاتی مهرگان تاکسی
 • تیزر تبلیغاتی مشکفام
 • تیزر تبلیغاتی پترو طاها
 • تیزر تبلیغاتی روفیکس
 • تیزر تبلیغاتی هلال
 • تیزر تبلیغاتی پاتریکس
 • تیزر تبلیغاتی بانک ملی
 • تیزر تبلیغاتی همراه اول
 • تیزر تبلیغاتی جی وی سی

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی افتخار دارد در زمینه خدمات ساخت و پخش تیزر تبلیغاتی، طراحی کمپین و مشاوره و همچنین ساخت فیلم صنعتی، خدماتی شایان ذکر به شرکتهای ذیل ارائه نموده است:

 

ساخت پیام بازرگانی و مشاور تبلیغاتی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری:

بانک ملی ایران
بانک اقتصاد نوین
بانک کشاورزی
بانک صادرات
بانک مسکن
بانک تجارت
بانک مهر ایران
موسسه مالی و اعتباری مهر
پست بانک

ساخت پیام بازرگانی و مشاور تبلیغاتی شرکت ها و ارگان های دولتی:

کارگزاری بانک ملی ایران
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
شرکت پژوهش و توسعه ناجی – وابسته به نیروی انتظامی
دانشگاه پیام نور
دانشگاه آزاد اسلامی

ساخت پیام بازرگانی و مشاور تبلیغاتی شرکت های تولید کننده محصولات غذایی و بهداشتی:

روغن نباتی جهان
گروه تولیدی یک و یک – صنایع غذایی
برنج هستی
شرکت ستاره تابان پاک – تولید کننده پاک کننده های نانو ارگانیک ام اس کی
شرکت طنین بهداشت پارس – تولید کننده وسایل بهداشتی دهان و دندان
شرکت کولاک غرب ایلام – تولید کننده آب معدنی پرسیکا
شرکت طعم افشان برتر – تولید کننده آلوچه و لواشک بهداشتی همپا

ساخت پیام بازرگانی و مشاور تبلیغاتی شرکت های صنعتی:

تراکتور سازی تبریز
شیر آلات ایران دوش
شرکت برلوخر آلمان – تولید کننده مواد اولیه صنایع پلاستیک
شرکت همپار – تولید کننده استابیلایزرهای PVC
شرکت بالان صنعت – تولید کننده بالابر
شرکت پترو طاها – تولید کننده پلی استایرن
شرکت ساحل شیمی – تولید کننده پلیمرهای مهندسی و تقویت شده
شرکت پترو کیمیا سپاهان – تولید کننده روغن موتور سینولکس
شرکت آریا دانا کیمیا – تولید کننده مصالح مدرن ساختمانی
شرکت shower – تولید کننده سردوش های مدرن بهداشتی

ساخت پیام بازرگانی و مشاور تبلیغاتی تولید کنندگان صوتی و تصویری و لوازم خانگی:

تجهیزات صوتی و تصویری جی وی سی JVC
شرکت هیوندای
شرکت مارشال الکترونیک – تجهیزات صوتی و تصویری
شرکت فناوری افرا – تولید کننده تجهیزات GPS
شرکت Arzum ترکیه – تولید کننده لوازم خانگی
آدرین – تولید کننده لوازم خانگی

ساخت پیام بازرگانی و مشاور تبلیغاتی تولید کنندگان پوشاک، البسه و منسوجات:

گروه صنعتی گلبافت – پتوی گلبافت
مای بی بی – پوشک
پاتن جامه – پوشاک
شرکت آداک – تولید کننده کیف و کفش

ساخت پیام بازرگانی و مشاور تبلیغاتی شرکت های خدماتی:

شرکت برگ سبزمروا سیستم – شبکه هوشمند تلفنی
شرکت مهرگان تاکسی
شرکت رویان مو سلامت – کلینیک تخصصی کاشت مو
مجلات رشد – نشریات کودک و نوجوان
شرکت نوآوران برتر آرنا – ناجیان رایانه
شرکت HMS – موسسه مهاجرتی
مرکز فرهنگی هاتف – سامانه پیامکی هاتف
شرکت صنایع روباتیک آراد – تولید کننده ربات کوچولوی من
شرکت رایان شرق ایرسا – بسته آموزشی سرزمین حیوانات
موسسه آموزشی عرفان
خانه شناگران – محصولات آموزشی ، ورزشی
شرکت قلم گستر پارس – محصولات آموزشی و کمک آموزشی

سایر مشتریان شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی:

فروشگاه های زنجیره ای لیندو
مجتمع هجاری نگین دریاکنار
مجتمع تجاری الماس کویر نائین
شرکت بارمان پوشش اروند – تولید کننده عایق های رطوبتی با نام تجاری روفیکس
شرکت مشکفام فارس – تولید کننده کود شیمیایی
شرکت آیریس تجارت کیش – شمع روناک
هتل کیانا – مشهد
شرکت بارمان پوشش اروند – عایق های رطوبتی روفیکس
شرکت جهان روی خط – ارائه دهنده خدمات اینترنتی هوشمند در اصفهان
پاساژ عمده فروشان کیف امیر
یاب 24 – وب سایت اطلاع رسانی فروشگاهی
شرکت هیوا تجارت – وارد کننده اسکیت RollerBlade
شرکت cleansing brush
شرکت پیجر استیمان
شرکت دانا رایانه
شرکت مکث دیزاین

پذیرش نمایندگی کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی

{در صورت داشتن شرایط لازم برای جذب یک پروژه تبلیغاتی، لطفا با دفتر کانون در تماس باشید، توجه داشته باشید که شرایط همکاری پروژه ای منوط به قطعی و اجرایی بودن پروژه تبلیغاتی است.}

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی در سراسر ایران نماینده فعال می پذیرد.

پذیرش نمایندگی کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی شرایط عمومی:

آگهی تلویزیونی تابعیت جمهوری اسلامی ایران
آگهی تلویزیونی نیاز به وجود نمایندگی در شهرستان مورد نظر با توجه به برنامه تدوینی اداره توسعه و ارتقاء کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی
آگهی تلویزیونی نیاز به وجود نمایندگی با کاربری تجاری/اداری بوده و فضای مناسب و تجهیزات اداری مناسب را دارا باشد

پذیرش نمایندگی کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی شرایط اختصاصی:

آگهی تلویزیونی پذیرش در مصاحبه اعطای نمایندگی
آگهی تلویزیونی دو سال سابقه کار مرتبط با تبلیغات و یا تولیدات سمعی و بصری
آگهی تلویزیونی جذب حداقل 2 همکار فعال دارای تجربه یا مدرک دانشگاهی مرتبط در زمینه پذیرش مسئولیت ارتباط با مشتریان و تولیدات سمعی و بصری
آگهی تلویزیونی ارائه رزومه فعالیت های انجام شده
آگهی تلویزیونی عدم اشتغال در وزارت، موسسات و شرکتهای دولتی و نهادهای عمومی غیر دولتی
آگهی تلویزیونی داشتن توان مالی کافی جهت پشتیبانی تخصصی و رعایت استانداردهای سخت افزاری و نرم افزاری اندیشه پارسی

استخدام پرسنل ثابت و پاره وقت در کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی :

{احتراما، با توجه به تکمیل و توسعه کادر تولید کانون اندیشه پارسی، تا اطلاع ثانوی امکان استخدام در این زمینه وجود ندارد.}

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی اندیشه پارسی در جهت تکمیل کادر متخصص خود در زمینه تولیدات سمعی و بصری از متخصصین محترم در زمینه های مشخص شده دعوت به همکاری می نماید.
حداقل سابقه کار مورد نیاز 3 سال و زمینه های تخصصی مورد نیاز این کانون به شرح ذیل می باشد:
همچنین از همکاران دیگری که در زمینه هایی اعم از تدوین ، کارگردانی ، گریم ، طراحی صحنه و لباس و سایر زمینه های هنری فعالیت دارند و علاقمند به همکاری با این شرکت می باشند ، دعوت به همکاری می نماییم.
خواهشمند است رزومه کاری خود را به همراه اطلاعات شخصی و نمونه ای از فعالیت های انجام شده به آدرس ایمیل rotomation @ gmail.com ارسال نمایید.

نکته: پس از ارسال رزومه ، اطلاعات شما در آرشیو کانون قرار می گیرد و چنانچه امکان همکاری مهیا باشد با شما در تماس خواهیم بود.

:3D generalistپرسنل تولید
skills at 3D max, Maya, Vue, Zbrush,Real flow, 3D match moving, etc
:Concept and environment artistپرسنل تولید
Professional skills at painting / Drawing / Designing / Composition / Photography / Layout and set Design
:Digital compositor & composerپرسنل تولید
Proffesional skills at compositing / Match moving & 2D,3D tracking / Rotoscopy – Digital sound composing
:Vfx pipeline / Technical directorپرسنل تولید
Good skills at project manage with artistic background skill at cinematography / lighting / photography / digital compositing & pipeline leading

بازیگری در تیزر های تبلیغاتی

{احتراما، امکان استخدام بازیگر فقط در صورت داشتن رزومه حرفه ای در زمینه امور تبلیغاتی از قبیل مدلینگ، بازیگری و یا هنروری میسر می باشد، خواهشمندیم در صورت عدم داشتن تجربه یا سابقه کافی از ارسال رزومه خودداری فرمایید. امید است که در سال های آینده بتوانیم شرایطی را برای آموزش و استخدام بازیگران جدید مهیا سازیم.}

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی با توجه به تنوع زیاد تبلیغات تلویزیونی و نیاز روز افزون به بازیگران و هنروران جدید در تولیدات بصری این شرکت از کلیه افراد با استعداد و علاقمند به بازیگری در تیزر و همچنین مدلینگ تبلیغاتی دعوت به همکاری می نماید.
انتخاب بازیگران در بازه سنی نامحدود ، اعم از بازیگر خردسال ، نوجوان ، جوان ، میانسال و مسن در جنسیت مذکر و مونث خواهد بود.
خواهشمند است اطلاعات تماس و رزومه کاری خود را به همراه اطلاعات شخصی به آدرس rotomation @ gmail.com ارسال نمایید.

نکته: پس از ارسال موارد ذکر شده ، اطلاعات شما در آرشیو بازیگران کانون قرار می گیرد و چنانچه امکان همکاری مهیا باشد با شما در تماس خواهیم بود.

تبلیغات تلویزیونی اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت اطلاعات بازیگر در آرشیو بازیگران اندیشه پارسی به شرح ذیل می باشد:

پیام بازرگانی چند قطعه عکس از متقاضی در پزیشن های متفاوت ( عکس بسته صورت و عکس قدی حتما ارسال شود)
پیام بازرگانی مشخصات فردی اعم از نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد
پیام بازرگانی قد و وزن
پیام بازرگانی رنگ چشم و رنگ مو
پیام بازرگانی شهر محل سکونت
پیام بازرگانی اطلاعات تماس ( شماره تلفن ثابت و تلفن همراه )
پیام بازرگانی لیست سوابق و توانایی های فردی

گویندگی در تیزر های تبلیغاتی

{احتراما، به اطلاع می رساند امکان جذب و استخدام گوینده تا اطلاع ثانوی میسر نمی باشد، امید است که بتوانیم در ماههای آتی امکانات و شرایط لازم را برای استفاده از توان و هنر گویندگان جدید میسر کنیم.}

گوینده تبلیغات اندیشه پارسی از کلیه گویندگانی که دوره های حرفه ای گویندگی را گذرانده اند و یا تخصص و تجربه لازم جهت گویندگی و دوبله را دارا می باشند دعوت به همکاری می نماید.
از علاقمندان دعوت میشود  اطلاعات تماس ، رزومه کاری و چند نمونه از فایل های صوتی اجرا شده خود را به آدرس ایمیل rotomation @ gmail.com ارسال نمایند.

نکته: پس از ارسال موارد ذکر شده ، اطلاعات شما در آرشیو گویندگان کانون قرار می گیرد و چنانچه امکان همکاری مهیا باشد با شما در تماس خواهیم بود.

ایده پردازی برای تیزر های تلویزیونی و پیام بازرگانی صدا و سیما

شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی در 12 سال گذشته آژانس تبلیغاتی اندیشه پارسی فراخوان های متعددی در زمینه جذب ایده پرداز داشته است، و در این پروسه طولانی توانست بیش از 200 نفر ایده پرداز را از سراسر کشور در اتاق های گفتگوی مجازی خود گرد هم بیاورد.
جهت فعالیت در زمینه ایده پردازی تبلیغاتی خواهشمندیم ضمن عضویت در انجمن ایده پردازان آژانس تبلیغاتی اندیشه پارسی به آدرس:

انجمن ایده پردازان شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی

طرح های خود را در انجمن های مشخص شده ثبت نمایید.

ایده تیزر اطلاعیه:
ضمن تشکر و قدردانی از ایده پردازان محترم،
خواهشمندیم به نکات زیر دقت لازم را مبذول فرمایید:
1. ایده ها به صورت باز برای کلیه مراجعه کنندگان به سایت نمایش داده می شود، و شرکت های تبلیغاتی و شرکت های سفارش دهنده آگهی های صدا و سیما به صورت روزانه از سایت بازدید می کنند، توجه داشته باشید که ممکن است افرادی به جهت سوء استفاده ، ایده های شما را کپی برداری کنند، به همین سبب پیشنهاد می کنیم ، فقط تعداد محدودی از طرح ها و داستان های خود را جهت معارفه به شرکت های در خواست کننده تبلیغ در سایت ارسال کنید.
2. شرکتهای مختلف طرح های شما را می بینند، و در صورت مناسب بودن ایده های شما از شما دعوت به همکاری می نمایند، به همین سبب سعی کنید اطلاعات پروفایل خود را به صورت کامل وارد کنید، و بروز نمایید، تا امکان ارتباط با شما میسر باشد.
3. توجه داشته باشید، که با ثبت طرح و ایده خود در سایت، شما اجازه مشاهده ایده خود را برای عموم بازدید کنندگان صادر کرده اید، و در صورت کپی برداری از طرح شما، اندیشه پارسی هیچ مسئولیتی را در زمینه حفظ حقوق کپی رایت طرح برای اعضاء را نمی پذیرد.
4.شما می توانید، طرح های خود را با تغییراتی جزئی در اتاق های فکر مناسب دیگر ثبت کنید، و بدینوسیله شانس دیده شدن ایده های خود را افزایش دهید، (توجه داشته باشید که طرح هایی که بصورت کامل و بدون هیچگونه تغییری در اتاق های مختلف تکرار شده باشند ادغام یا حذف خواهند شد.)
5. شما می توانید از طرح های دیگر اعضا بازدید کنید، به آنها امتیاز بدهید ، و بدین صورت شانس موفقیت خود و دوستان خود را بالا ببرید.
6. می توانید گروه های کاربری تخصصی ایجاد کنید و دوستان خود را به آنجا فراخوانی کنید، و با تعاطی فکر و تعامل ایده های بهتری ایجاد کنید.
7. آژانس تبلیغاتی اندیشه پارسی به عنوان تنها کانون تبلیغاتی تمام هوشمند کشور، مفتخر است از اعضای فعال اتاق فکر خود در زمان های مورد نیاز دعوت به عمل آورد، بدیهی ست که شرط اول برای استخدام در این زمینه فعال و خلاق بودن در طرح و اجرای ایده است.
برای کاربرانی که ایده های بیشتری مطرح کنند، یا داستان های آنها بیشتر مورد توجه و تایید سایر اعضا باشد، اتاق فکر اختصاصی تنظیم شده ، و از آن پس می توانند از مزایا و عواید مالی ایده پردازی برای شرکت تبلیغاتی اندیشه پارسی بهرمند شوند.

کرونوس قسمت اول: محاسبه تعرفه پخش محاسبه تعرفه پخش پیام های بازرگانی و آگهی تلویزیونی صدا و سیما با سامانه کرونوس

Download Video: MP4, HTML5 Video Player by Rotomation

کرونوس قسمت دوم: مشاهده اطلاعات آماری بینندگان پیام بازرگانی و ارسال جدول پخش آگهی از طریق ایمیل، با سامانه کرونوس

Download Video: MP4, HTML5 Video Player by Rotomation

کرونوس قسمت سوم: آنالیز هوشمند جدول پخش پیام بازرگانی و آگهی صدا و سیما، با سامانه کرونوس

Download Video: MP4, HTML5 Video Player by Rotomation